Alpine FlyFit špunty do uší do letadla -17dB 1 pár

17 dB
Množství
1 pár

• Pohodlné
    • Pouze tlumí zvuky, nezacpou ušní kanál zcela - tím se vyhněte nepříjemnému tepání v uších, které je běžné u levných pěnových a voskových špuntů
    • Dobré sedí na místě
    • Praktický pevný malý obal - v letadle jsem ho velmi ocenila
    • Aplikační trubička, kterou špunt nasadíte - celý špunt je z měkkého silikonu, takže netlačí, ani když v nich spíte na boku

Jsou to už moje druhé špunty od Alpine. S prvními obyčejnými jsem byla nadmíru spokojená, tak jsem se rozhodla zkusit ty do letadla s tím, že i kdyby to nepomohlo, budu mít další kvalitní špunty proti hluku.
    Při vzletu a přistání občas bojuju se silnou bolestí při vyrovnávání tlaku ve vnitřním uchu. Se špunty jsem absolvovala už 9 letů a cca 40 000 km ve vzduchu. V kombinaci se sprejem do nosu jsem se víceméně vyhnula bolestivému vyrovnávání tlaků.
    Nosila jsem je jen při vzletu a přistání, během letu nejsou potřeba, ačkoli ztlumení hluku motorů určitě není na škodu. Dá se přes ně v omezené míře poslouchat hudba, když máte sluchátka na ucho. Nemůžu jednoznačně říct, nakolik pomohl sprej a nakolik špunty, ale řekla bych, že mi umožnily pozvolněji vyrovnávat tlak během rychlejšího stoupání a klesání.
    Mám poměrně úzké zvukovody a špunty mě netlačí. Zároveň si dovedu představit, že většímu člověku s větším průměrem zvukovodů možná nebudou sedět tak dobře. Za zkoušku ale určitě stojí.

Výborná věc na zalehle uši

Špunty v letadle vubec nefunguji

Earplugs (prodejce)

Hezký den, tyto špunty mají speciální filtr, který pomáhá vyrovnávat tlak v uchu. Pro správnou funkčnost je však potřeba mít špunty dobře nasazené a včas. Více si přečtete v našem článku: www.earplugs.cz/tezka-veda/jak-vybrat-spunty-do-letadla/
    Tým Earplugs

Určení
protihlukové
SNR
17 dB
Množství
1 pár

Alpine FlyFit jsou speciální špunty do uší do letadla a na cestování. Nošení špuntů FlyFit reguluje nepříjemný tlak na ušní bubínky během vzletu a přistání letadla.

Cestujte bez bolestí v uších

Každým rokem velké množství lidí prožívá při vzletu či přistání letadla nepříjemný tlak nebo bolest v uších. Někteří vnímají hluk, který vyvolává letadlo jako extrémně rušivý a únavný. Za tímto účelem vyvinula společnost Alpine speciální špunty do uší FlyFit. Zatímco si objednáváte drink od letušky, jsou nepříjemné tlakové změny nebo hlučný spolusedící minulostí. Se špunty do uší FlyFit se budete cítit uvolněně po celou cestu.

Revoluční špunty do uší

Dvacet let zkušenosti společnosti ALPINE umožnilo vyvinout nový převratný model špuntu s filtrem, který tlumí všechny rušivé zvuky. Dobře promyšlený a rozsáhle testovaný tvar špuntu sedí perfektně v uchu a poskytuje tak přirozené pohlcení okolního hluku.

Novinka: Minigrip

Špunty do uší do letadla FlyFit mají nyní unikátní minigrip. Tato praktická úchytka usnadňuje vysouvání špuntů z uší. Minigrip je malý, nenápadný a je vyrobený z měkkého materiálu, díky tomu vás nebude obtěžovat.

AlpineAcousticFilter™ - Regulace tlaku v uších

Špunty FlyFit regulují nepříjemný tlak v ušních bubíncích, pokud jste v letadle během jeho vzletu nebo přistání. Filtry se chovají jako ventil a vyvažují postupnou a neustálou změnu tlaku mezi vnějším prostorem a středním uchem. To dává Eustachové trubici dostatečný čas pro adaptaci mezi změnami v tlaku. Kromě toho speciální AlpineAcousticFilters™ ve špuntech FlyFit absorbují nepříjemný okolní hluk. Špunty do uší poskytují odpočinek během dlouhých letů. Jsou také perfektní do auta, vlaků nebo na cesty autobusem.

Extrémně pohodlné filtry

Špunty FlyFit mají unikátní, měkký, pohodlný a pružný filtr. Spolu se špunty na spaní Alpine SleepSoft jsou FlyFit jediné špunty na trhu dostupné s tímto druhem filtru. Hebký materiál filtru poskytuje ještě více komfortu během cest. Se špunty FlyFit je stále pohodlné opřít si hlavu o křeslo nebo polštář.

Extrémně pohodlný AlpineThermoShape™ materiál

Inovativní špunty FlyFit jsou vyrobené ze speciálního termoplastového materiálu vyvinutého společností Alpine: AlpineThermoShape™. Tento materiál se přizpůsobuje tvaru ucha. Díky tomu špunty perfektně sedí a zůstávají tak na svém místě po celou dobu. To garantuje optimální pohlcení hluku a pohodlí v uchu bez nepříjemného tlačení. AlpineThermoShape™ neobsahuje žádný silikon, díky tomu je zabráněno vzniku alergických reakcí.

Vítěz ceny Red Dot Design

Společnost Alpine Hearing Protection vyhrála se špunty FlyFit v roce 2015 cenu Red Dot Design Award za nejlepší design. Porota prestižní ceny chválila vysokou kvalitu špuntu a jejich inovativní vlastností. Cena Red Dot je považována za jednu z nejvíce hodnotných pro výborný design. Mimo to se jedná o jednu z největších designových soutěží na světě.

V balení najdete:

• dva univerzální ochranné špunty
  • dva jemné akustické filtry
  • pouzdro na nošení

Průměr: 9 - 12 mm

H = 19 M = 15 L = 10

SNR=17

NRR=14,4 - 20,1

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby49 Kč97 % • 1 380 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč98 % • 1 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• Pohodlné
    • Dobré sedí na místě
    • Praktický pevný malý obal - v letadle jsem ho velmi ocenila

Výborná věc na zalehle uši

Špunty v letadle vubec nefunguji

Earplugs (prodejce)

Tým Earplugs

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta80 Kč98 % • 1 053 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Earplugs

• Používám do letadla kvůli problémům s tlakem při přistání. Musím říct, že jsou geniální! Konečně jsem neměla při přistání pocit, že mi vybuchne hlava kvůli špatném tlaku. Ušetřila jsem si tak spoustu slz a bolesti. Velmi doporučuji!
    • Snadno se do uší zavádí a vyndávají
    • V letadle přes ně stále slyšíte i lidi okolo vás - můžete je mít tedy v uších a přesto komunikovat s letuškami
  • , zakoupeno v Earplugs

Perfektně sedí v uších a tlumí hluk v letadle, ale hovor je slyšet.

Netlačí v uších
    Funguje jak ma

• Alpine FlyFit - co najdete v balení?

Zobrazit video recenzi

• snadná aplikace
    • funguje skvěle i při zánětu dutin

Použito pro dospělého se zánětem dutin a pro desetiletého chlapce, který jinak trpí silnými bolestmi hlavy a v uších. Můžeme jen doporučit. S výrobkem jsme spokojeni a můžeme létat bez útrap. Funguje i do auta. :-)
    Snadná aplikace, měkké, netlačí a můžete je mít po celou dobu letu i když usnete.

• , zakoupeno v Earplugs

• ochrana sluchu, zabrání bolesti během letu a přistávání letadla
  • , zakoupeno v Earplugs

• Se špunty mi při vzletu i při přistání netrpěly uši.