Alpine PartyPlug Transparent Chrániče SNR 19 dB 1 pár

TOP 7 v kategorii Špunty do uší

Alpine PartyPlug Transparent Chrániče SNR 19 dB 1 pár

Garantovaný nákup z Sleep Centrum

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 938 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby49 Kč97 % • 1 374 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka99 Kč96 % • 3 354 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 564 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta96 % • 476 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka99 Kč98 % • 22 645 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka99 Kč96 % • 4 396 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu79 Kč98 % • 1 307 recenzíDalší informace

19 dB
Množství
1 pár

• , zakoupeno v Earplugs

velmi pohodlné na nošení, téměř neznatelné a dobré, že je v malém pouzdře.

• , zakoupeno v Earplugs

• Špunty tlumí zvuk jen velmi málo, téměř nepozoruji rozdíl mezi hlasitou hudbou z televize se špunty a bez špuntů. Aby vůbec mírně tlumily, musí se do uší zatlačit velmi výrazně...

Earplugs (prodejce)

Hezký den, Petře, tyto špunty mají utlumení 19 dB a jsou určeny na hlasité akce a koncerty. Zvuk mluveného slova nebo z televize opravdu téměř netlumí a to z toho důvodu, abyste na akci nebyl izolovaný od ostatních lidí. Pokud si nejste jistý, jaké špunty zvolit na tlumení konkrétního hluku, neváhejte se na nás obrátit. S pozdravem Lucie, tým Earplugs

• , zakoupeno v Earplugs

Překvapilo mě jak dobře fungují. Koncert byl opravdu hlasitý a s těmito chráničemi to bylo v pohodě. Kvalita zvuku tedy není stejná, ale ochrana sluchu je pro mě přednejší. Na nošení jsou pohodlné, manipulace snadná.

Určení
protihlukové
SNR
19 dB
Množství
1 pár

Fantasticky pohodlné a nenápadné špunty do uší na koncerty, hudební festivaly a party od Alpine. JEDINEČNÝ POMĚR CENA:VÝKON! Konec zvonění v uších po koncertě! Chrániče sluchu od holandské firmy Alpine, která je v oblasti ochrany sluchu pojmem.

Alpine PartyPlug jsou ideální ochrana sluchu na hudební festivaly, dance party, koncerty, disco a pod. Jsou velmi nenápadné (jejich krátká stopka netrčí z uší) a dokonale funkční. Speciálně navržené akustické filtry tlumí hlasitost hudby na přiměřenou - a hlavně bezpečnou úroveň - a zároveň umožňují bezproblémovou konverzaci. S PartyPlug si vychutnáte jak hudbu, tak zábavu s přáteli, a už se Vám nestane, abyste po návratu z hudebního klubu slyšeli ještě druhý den zvonění nebo hučení v uších.

Alpine PartyPlug jsou patentované ušní ucpávky na spaní od holandské firmy Alpine Hearing Protection, které v posledních letech patří vedoucí místo v průkopnických řešeních v oblasti ochrany sluchu. Chcete-li se o firmě Alpine Hearing Protection a jejích výjimečných výrobcích dovědět více, navštivte stránky www.alpinehearingprotection.com.

Nabízíme dárkové zabalení zboží!

Ušetříme Vám čas a práci s balením dárků! Zakoupené zboží od nás obdržíte zabalené v luxusním dárkovém sáčku ozdobeném zlatou rozetkou. Vzor obalu si vyberte kliknutím na obrázek vpravo:

Produktové video:

Alpine PartyPlug:

• Účinně tlumí hlasitost hudby na bezpečnou úroveň.
  • Nevytváří pocit izolace od okolí - konverzace zůstává srozumitelná.
  • Vlivem tělesného tepla se materiál chráničů přizpůsobí tvaru ucha, změkne a v uších netlačí.
  • Hypoalergenní materiál.
  • Velmi diskrétní vzhled - chrániče nevyčnívají z uší.
  • Dlouhá životnost* v řádech měsíců.
  • Jedinečný poměr cena:výkon.
  • Snadná údržba (čistí se vlažnou vodou s přídavkem tekutého mýdla nebo vlhčenými kapesníčky Cedis).

*Životnost chráničů je ovlivněna zacházením a četností použití. Při pravidelném čištění chráničů od ušního mazu po každém použití můžete při denním používání chráničů očekávat jejich životnost minimálně 3 - 6 měsíců.

Inovovaný PartyPlug představuje několik podstatných vylepšení:

• Změnil se tvar ucpávek: zúžená špička umožňuje zavedení ucpávek i do užších zvukovodů, než dosud.
  • Tlumící zvukový filtr je z průhledného, bezbarvého materiálu. Díky tomu jsou chrániče v uších velmi nenápadné.
  • Součástí balení je nový, praktický obal.
  • Ke každému páru ušních ucpávek PartyPlug dostanete dárek - pouzdro Miniboxx s přívěskem na klíče.

Útlumová charakteristika Alpine PartyPlug • EN 352-2: 2002

• 1000
  • 2000
  • 4000
  • 8000

- Střední hodnota útlumu v dB

• 8,8

• 2,8
  • 3,0
  • 5,0
  • 4,1

- Předpokládaná hodnota ochrany v dB

• 4,4
  • 22,4
  • 20,2
  • 15,1

- Průměr zvukovodu: 9 - 12 mm

"Špunty do uší" Alpine jsou díky své konstrukci a materiálovému provedení nenápadné (jejich krátká stopka netrčí z uší), příjemné na nošení a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od pěnových špuntů do uší, které se po zavedení do zvukovodu začnou rozpínat na původní rozměr a za chvíli Vás z nich bolí uši (a někdy i hlava), chrániče sluchu Alpine jsou díky speciálnímu materiálu AlpineThermoShape™ velmi pohodlné a v uších netlačí.

Ušní ucpávky Alpine jsou rovněž vhodné pro alergiky, neboť materiál AlpineThermoShape™ neobsahuje silikon.

Pro pohodlné a "hladké" zavádění chráničů do uší doporučujeme používání Cedis Gelu. Cedis Gel s Aloe vera poskytuje pokožce zvukovodu jemnou péči a ochranu před podrážděním. Usnadňuje zavedení a usazení chráničů v uších, pomáhá zmírnit pocit cizího předmětu v uších a přispívá k dobrému utěsnění chráničů.

Tlumící efekt jakýchkoliv zátkových chráničů sluchu závisí na jejich správném umístění v uších. Použijte proto nástroje přiloženého k chráničům Alpine a postupujte podle návodu k použití.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Earplugs

velmi pohodlné na nošení, téměř neznatelné a dobré, že je v malém pouzdře.

Earplugs (prodejce)

• , zakoupeno v Earplugs

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dobre tlumi zvuk
    • Netlumi rec
    • Nevypadavaji z ucha
    • Krabicka se prilis snadno otevira
    • V baleni je jina krabicka nez je na uvedene produktove fotce
  • , zakoupeno v Earplugs

V hlučných a rušivých prostorách vyhovující.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• plugy opravdu těsní
    • bicí, kytara a baskytara dobře slyšitelné a čitelné i s použitím plugů
    • "ocásek" za který lze plugy držet - snadná aplikace do/z ucha
    • zakoupeno kvůli chození na koncerty na doporučení od známých, bohužel plugy těsní tak dobře, že nelze slyšet zpěv

• super
  • , zakoupeno v Earplugs

• Výborné tlumí, krabička.

Na doporučení lékaře jsem sháněl tlumiče zvuku. Tyto mají perfektní provedení, jednoduchá aplikace, součástí je pěkné pouzdro. Jednoduchá desinfekce.

• Alpine PartyPlug špunty do uší - co je v balení?

Zobrazit video recenzi

• pohodlné
    • splňuje požadavky

Jsem koncertový typ, jenže po jednom rockovém koncertě mi déle zvonilo v uších a hrozil mi tinitus. Naštěstí jsem se z toho po práškách dostala. Jenže jsem už tehdy měla zakoupené další vstupenky, takže jsem se rozhodla si pro jistotu pořídit špunty do uší. Dlouho jsem hledala nějaké, přes které bych hudbu stále slyšet mohla a narazila jsem na tyto, cenově dostupné špunty s filtrem. Špunty jsem už jednou tedy měla a splňují svojí funkci, akorát během koncertu to je občas více než jen hudba a když interpret mluví v angličtině, ne vždy mu jde rozumět, ale většinu času ano. Samozřejmě že to se špuntama není úplně to samé, ale já si ho užila stejně jako ty předchozí, kde jsem špunty neměla, takže za mne? Určitě doporučují. Po koncertě jsem neměla ani zalehlé uši, ani pískání, nic.