MOLDEX Zátky do uší Spark Plugs Pocket Pak 35dB 2páry

Garantovaný nákup z VOCHOC TRADE s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 413 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 202 recenzíDalší informace

SNR
35 dB

obuv se mi líbí , je příjemná na nohou

• měkké
    • erogonomické
    • při vytahování nebolí

zatím nejlepší špuntíky do uší, co jsem kdy měl, používám je raději, než sluchátka

funguje

SNR
35 dB

Tyto jednorázové chrániče sluchu jsou vyrobeny z velmi měkké PU pěny a jsou modré barvy. Jsou dodávány s lankem a kovovou kuličkou, která je detekovatelná detektorem kovů. Tento design umožňuje snadné zavedení chráničů sluchu do zvukovodu. Díky ergonomickému designu dokonale přilnou ke stěnám zvukovodu a poskytují vysoký komfort při používání.

Tato verze chráničů sluchu je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu, kde je důležité mít chrániče sluchu, které jsou hygienické a bezpečné. Kovová kulička umožňuje snadné zjištění chrániče sluchu pomocí detektoru kovů, což je užitečné v průmyslových prostředích, kde je důležité zajistit bezpečnost a prevenci před odloženými či ztracenými částmi pracovních pomůcek.

Jednorázové pěnové velmi pohodlné zátky do uší v plastovém pouzdře

obuv se mi líbí , je příjemná na nohou

• měkké
    • erogonomické
    • při vytahování nebolí

funguje

• Pohodlné , malé

Skvělé! Špunty do uší používám na spaní, jelikož mě vzbudí sebemenší hluk. Tyto jsou jednoznačně nejlepší, co jsem vyzkoušela. Malé, netlačí a krásně se vsunou do ucha. Zvuk tiší bezvadně i když jsem se bála, jelikož mají udaný útlum 35db a já až do posud vždy brala útlum do 37db a musím říct, že tlumí lépe jak některé s útlumem právě těch 37db. Doporučuji. Já opět bez váhání určitě koupím. Takè malé plus za vzhled- jsou krásně barevné

• praktická krabička

• Na tyto chrániče nedám dopustit. Za 5 let s opravdu hlučnými sousedy jsem jich vyzkoušela hodně a tyhle mi vyhovují nejvíc.
    • Jsou měkké, jemné, v uchu netlačí a skutečně hodně tlumí zvuk (jsou-li ovšem správně zavedeny do ucha).
    • Mně se osvědčilo zavádět špunty do trochu vlhkého ucha - ideálně po umytí, špunt mezi oběma palci zploštím a postupně zasouvám co nejhlouběji do ucha. Tam se špunt "otevře" a krásně odtlumí okolní zvuky.

Ideální poměr kvality a ceny. Velmi praktické balení v malé plastové krabičce, špunty tak můžete mít vždy s sebou.
    Už jsem jej doporučila několika známým a všichni jsou moc spokojení.

• , zakoupeno v INZEP

• Dobře těsní, mají pouzdro, jsou barevné. :)
    • "jednorázovky" - tudíž pěna je náchylná na usazování mazu a nečistot, po umytí se již špatné vkládá do ucha.